Březen 2017

tam kde se nikdo nedívá, tam vede ta cesta

13. března 2017 v 0:01
A já už vlastně ani nevím komu můžu věřit.. Nejde o to, že jsem na to kurva zůstala sama, protože já tu mám pořád spoustu lidí, kteří se za mě jdou postavit, ale tohle je absolutně mimo moji komfortní zónu. Nikdy jsem nefungovala bez nejlepšího kámoše a co mám teď dělat, když si jeden našel holku a ten druhej se se mnou přestal bavit? Prostě budu dál chodit a snažit se bejt dobrá. Budu dál polykat všechnu tu hořkost, kterou mám chuť říct a doufat, že se zas objeví někdo kdo se stane mým parťákem.
Asi jsem si to celý posrala sama, více méně mou neúctou ke všem a všemu, zase mi to trochu stouplo do hlavy, protože takhle fungovat jsem byla naučená, věčně tu byl někdo kdo pro mě udělal všechno. A teď mi zůstala nejlepší kámoška, moje spolubydlící a šíleně prázdný místo. Myslím, že by mě to nesralo, ale neumím se koukat jak jsou lidi okolo šťastní nebo aspoň jak vypadají šťastně. A já jsem taky šťastná, do jisté míry. Od další úrovně už mě jen příšerně sere, že můj nejlepší kámoš a já jsme udělali tak trochu krok vedle a snažili se vybudovat vztah.
Zahodila jsem kvůli tomu spoustu věcí? Nejspíš. V první řadě se chci do budoucna zapřísáhnout, že pokud si najdu vztah, tak do píči toho kluka budu dělat šťastným, v druhé řadě, pokud si najdu nějakýho novýho nejlepšího kámoše, tak se k němu nikdy nebudu chovat s neúctou a nikdy nepodlehnu jeho sladkým kecům o sračkách. To je všechno.
Teď si dám osobáčka, cigaretu a půjdu spát dřív, než nad tím začnu ještě víc přemýšlet.
Tak dobrou noc a sladké sny.

btw. možná se někdy v blízkém budoucnu o tom co se vlastně stalo mezi mnou a tím teď-už-ex-nejlepším kamarádem vyjádřím víc, pro dobro mé vlastní duše, ale zrovna teď už nad tím nechci přemýšlet