school kills my vibe

24. září 2016 v 22:30


Je šílený, že blog jakožto jediná věc co mě naplňuje a nenutí mě cítit se mrtvá uvnitř, zůstal tak opomenut. Ale měla jsem moc hektické září na to, abych stihla něco napsat. Teda já něco napsat stihla, ale nepublikovala jsem to a jsem ráda za to, že to zůstalo uloženo jako koncept, jako koncept, kterej si jednou přečtu a zjistím, že jsem skoro zahodila veškerý mý životní cíle co mi stanovila matka.

Kde jen začít... Prvního září jsem se oficiálně stala středoškolákem. Nemám nějaký velký dojmy, je to jen další učení. Spíš jsem zklamaná z toho, že jsem tak daleko od domova na intru a všechen můj sociální život nechávám na pospas městu, kde studuju. Těžce snáším fakt, že nemám s kým chodit o víkendech chlastat a s kým se chovat jako pitomá patnáctka, teda mám, ale o víkendu jsem od nich 70 km daleko.

První víkend v září jsem strávila na akci, kde jsem se seznámila s Vojtou. Kvůli Vojtovi jsem skoro přestoupila na školu blíž domovu. Nešlo o nějakou velkou lásku, ani s tím klukem nejsem v kontaktu, ale stal se takovým spouštěčem mé nespokojenosti vůči tomu, že zabíjím moje dospívání daleko od domova, kde se nemůžu bavit, kde nemůžu nic. Avšak nakonec jsem nepřestoupila a ani nepublikovala článek, kde jsem rozepsala důvod proč chci přestoupit, ne že by mi na té škole tolik záleželo, ale matka nechce abych to vzdala.

A co jsem dělala zbytek září? Učila se, seznamovala se s lidma z intru a začala jsem zjišťovat, že to nebude tak hrozný. Ostatně je tady hodně pěkných kluků, ale na druhou stranu nejsem pěkná já, takže je mi to stejně k ničemu. Tohle je vlastně první sobota, kterou trávím doma, jinak jsem zbytek víkendů byla s mojí nejlepší kamarádkou a už se vážně těším až bude mít patnáct ať spolu konečně můžem začít chodit na diskotéky.

btw. Na intru máme příšernou wifi.
 


Komentáře

1 steel32 steel32 | Web | 5. října 2016 v 19:07 | Reagovat

lool, nevím co bych dělala na intru o.O takovou dálku ještě.
a hele, kámošce bude 15 určitě příští rok a příští rok budete vymetat ty diskotéky, je to jenom jeden rok!! :D
a ti dám, že nejsi pěkná a pěkný kluci jsou teda k ničemu! (i když mě to teda hrozně pobavilo :DD(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama