every new friend is a new adventure, the start of more memories

22. srpna 2016 v 22:23

V sobotu jsem byla pít. Byla jsem pít s bratrem a jeho nejlepším kamarádem. Opakuju znovu, s mým starším bratrem co ještě pár let zpátky nemohl vystát moji přítomnost na jakékoliv akci, i když jsem se ho třeba jen na něco ptala, protože jsem prý strašně otravná, ale už jsem starší i brácha je starší a zase se to celé bere jinak. Bydlíme na vesnici, takže tyhle vesnický akce jsou takový v uvozovkách rodinný, jakože se všichni se všema znají a s kým se neznáš s tím se seznámíš. (tímto zdravím Marciho, se kterým jsem se úplnou náhodou seznámila)

Já začínala už v pět kofolou s rumem, kterou mi koupila mamka a kterou jsem tak nějak popíjela. Brácha a jeho nejlepší kámoš přišli až v sedm a k nim jsem se dostala úplnou náhodou, kdy jsem se šla zeptat, kde jsou naši a už jsem tam s nimi zůstala sedět. Koupili mi panáka vodky, jen tak pro srandu a tím to začalo. Nebudu popisovat přesnej průběh, řeknu jen, že mi bylo špatně celý další den a vodku s džusem už nikdy pít nebudu.

Taky jsem si poprvé před bráchou zapálila a řeknu to takhle, není lepší pocit než vědět, že s bráchou máte takový vztah, že vám to cigáro i sám nabídne a tolik vám věří. Samozřejmě to od něj bylo příšerně nezodpovědný, nabízet cigarety mladší ségře, ale co už, skazila jsem se sama, kdysi dávno.

Já jsem měla dost už o půl dvanácté, takže jsem se posbírala a odešla dvě hodiny před bráchou, stihla jsem zvracet a vystřízlivět, takže jsem pak bráchovi šla otevřít, když zvonil v jednu ráno u baráku na zvonek, ale překvapili mě tři další kluci, kteří ho tam podpírali a které samozřejmě znám, protože to jsou bratrovo kamarádi z dětství.

Kluci ho uklidili ke mně do pokoje, tam spal celou noc, já musela spát v obýváku a ráno, protože jsem si nechala mobil v pokoji, mě překvapila na messengeru žádost o zprávu. Byla od jednoho z těch kluků co bráchu přivedli. "můžeš ještě ven? :P" Absolutně nevím co to mělo znamenat, proč, jak nebo něco podobnýho, ale byla jsem dost překvapená. Vlastně ani nevím co chtěl, co měl v úmyslu, ale potěšilo mě to.

Tomu klukovi je teď myslím, že dvacet tři a ptal se patnáctileté ségry svýho kamaráda, jestli půjde ven. V půl druhé ráno. Nevím co by se stalo, kdybych si to přečetla a šla. Možná bych se s ním začala kamarádit o něco víc, možná bych zjistila jaký je ten kluk teď, protože jsem s ním nemluvila roky a možná by to začalo další příběh mýho života. Možná by se stal mojí další láskou nebo možná skvělým kamarádem na občasné vypovídání. Ale já s mojí smůlou tu zprávu viděla až o pět hodin později.

Je to, ale docela ironický. Toho kluka jsem totiž posledních pár let ani nezdravila, když jsem ho někde potkala. Nevím proč, možná protože jsem neměla odvahu, nebo protože jsem ho nevídala denně, jako když jsem byla malá a přišlo mi to zbytečný, nebo protože všichni včetně bráchy se stali tak rychle dospělými, že mi připadalo jakoby mi nikdo z nich na pozdrav neměl odpovědět. Takže teď mám zas důvod ho zdravit, třeba do budoucna budeme nějaký opilecký nebo střízlivý rozhovor vést a já zjistím, co je ten vysokej blond kluk vlastně zač.

A docela bych to chtěla zjistit, protože by mě zajímalo jestli by na mě něco zkusil. A nebudu lhát, kdyby něco zkusil neodporovala bych. Měla bych z toho zážitek, spolu s ním společný tajemství a hlavně, když máš dvacet tři let už se nemůžeš jen tak chlubit s tím, že jsi se vyspal s patnáctkou, pro jistotu pannou a už vůbec ne, když je to ségra kamaráda a jediná patnáctka v okruhu pěti kilometrů.

Takže je vtipný, jakou maličkostí mohlo začít velké přátelství a jakou hloupostí začal můj zájem o něj. Vím, že to za pár dní vyprchá a já nad ním zase nějakou dobu nebudu přemýšlet, ale prozatím mi to přijde fajn, protože je to poprvé za poslední rok co jsem "náhle vzplanula pro kluka, kterýho možná nikdy nebudu mít." Vlastně i s mým bývalým klukem to tak vždycky bylo, předtím než jsme spolu začali chodit jsem se o něj zajímala jen, když jsem ho někde potkala a pár dní jsem nad ním přemýšlela a pak jsem přestala, protože sejde z očí sejde z mysli. A dopadlo to tak, že jsme spolu skoro po roce začali chodit. Vím, že s tímhle klukem to nebude takový, i s mým ex to byla náhoda, ale hodně bych aspoň to přátelství s ním ocenila.

A abych nezapomněla, 21.8. 2016, den, kdy jsem se odhodlala znovu začít zdravit bratrovi staré kamarády, protože i obyčejný pozdrav může vytvořit pěknou vzpomíku. A třeba jednou nějaký ten pozdrav povede k něčemu dalšímu.
 


Komentáře

1 lou~ lou~ | Web | 23. srpna 2016 v 12:21 | Reagovat

první odstavec je přesně jako z mého života s mým bratrem.
jinak.. ono je to hezké vzplanout. a vůbec, nedivim se ti, že bys mu neodporovala. ony jsou tyhle zážitky fajn.

2 cincina cincina | Web | 23. srpna 2016 v 22:38 | Reagovat

Někdy je potřeba jenom tak vypnout a jít se pobavit:) No a když je to ještě s bráchou, tak je to super!:)
Jinak si nemyslím, že to je ztracený. Kdybys mu na tu zprávu ráno odepsala, tak jste se mohli domluvit třeba na jindy:)

3 darthnellr darthnellr | Web | 24. srpna 2016 v 12:40 | Reagovat

To je hezký, že tě vzal ale :D Kofola s rumem ??? Proč mě to nikdy nenapadlo ? No co mohl mít asi zalubem ten kluk :D

4 bcup♡ bcup♡ | Web | 27. srpna 2016 v 9:22 | Reagovat

jednadvacátýho byl fakt zlomovej den, jak tak koukám. :D jenom pro každýho jiným způsobem. :D

5 sarushef sarushef | Web | 30. srpna 2016 v 12:59 | Reagovat

je fajn mít takovej sourozeneckej vztah, co já bych za to dala :D

6 Medvěd Medvěd | E-mail | Web | 6. září 2016 v 12:22 | Reagovat

Já takovej vztah se sestrou nikdy neměl a to jsem ten starší. Alkohol je metla lidstva ale zametat se čas od času musí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama