we are the people our parents warned us about

14. července 2016 v 2:15


Poslední dobou nenávidím všechno a všechny. Nic se mi nedaří, moji nejbližší přátelé na mě serou. Tak jsem to otočila a seru já na ně. Když něco potřebují odepisuju po několika hodinách, abych se zbytečně nezatěžovala a při téměř všech zprávách se mi dostane odpovědi, že už nic nepotřebují.

Hodně času teď trávím bez kamarádů a většinou doma, takže pokud nechodím po venku a nechytám Pokémony tak se snažím péct nebo celkově vařit. Včera se mi povedly vynikající cookies a dneska mám v plánu udělat si nějakou bohémskou snídani, příšerně se přežrat a jít si ven vypít ranní kafe.

Taky jsem celkem omezila cigarety, kterým jsem v posledních měsících začala zase z nějakého neznámého důvodu ve velkém holdovat. Necítím žádný rozdíl, kromě toho, že mě bolí v krku víc než když jsem kouřila.

Příští týden v sobotu slaví jeden z mých strýců (kteří nejsou moji strýcové, ale prostě rodinní přátelé, kteří zapíjeli s mým otcem už moje narození, takže mám právo je za strejdy považovat) narozeniny, padesátý narozeniny. Je to šílený, nedávno mě jeho dcery opíjeli při oslavě jeho pětačtyřicetin kofolou s rumem a teď budeme slavit jeho padesátiny. S tím rozdílem, že budu kofolou a rumem opíjet já mého mladšího "bratrance" a s jeho tátou, mým strejdou debatovat o všech mých vztazích, které jsem stihla od silvestru vystřídat, takže vlastně o ničem, jen pořád budu fňukat jak je můj ex zadanej a já furt nic.

Jo a taky bych chtěla říct, že jsem v jednom zapadlým obchodě našla vitamin water. Prostě jsem šla do kina a na poslední chvíli jsem vlezla do nějakýho obchodu, že si koupím aspoň pití a najednou na mě v regálu kouká vitamin water. Chtěla jsem si ji vyfotit aspoň na instáč, jakože jsem děsně cool, ale přišla bych pozdě na hledá se Dory a to jsem nemohla dopustit.
 


Komentáře

1 Zoe ♥ Zoe ♥ | Web | 15. července 2016 v 0:12 | Reagovat

jo, jak ty ke mně tak já k tobě. to je asi nejlepší. snad se ti  to vylepší.
je dobrý mít nějakou jako věc, co tě bude bavit. třeba to vaření.
omezila jsi cigarety? jsi dobrá.
jojo, čas je rychlej. co se dá dělat.
včerejšek taky utekl rychle. :D

2 steel32 steel32 | Web | 15. července 2016 v 10:12 | Reagovat

ty první dva odstavce jsem snad psala já :DD
jak to utíká co? :D taky jsem si nedávno vzpomněla na to, jak jsem před deseti lety se ségrou vyráběla tátovi přáníčko a úplně wtf? to už je to tak dlouho?
a vitan water jsem taky měla, někdy před rokem, neměla si citronovou? :D přišla mi extrémně hnusná :DDD

3 Andey Andey | Web | 15. července 2016 v 12:01 | Reagovat

To je jasný, když oni k tobě takhle, tak ty taky. Tak oslava mi připomíná, že já zrovna dneska jdu na strýcovu oslavu a jak to uteklo, že to bude naprosto něco jiného, než když jsem byla malá.

4 cincina cincina | Web | 15. července 2016 v 20:09 | Reagovat

Úplně chápu tvůj přístup... ale aby sis pak od sebe ty kamarády neodehnala:) Ale tak jestli na tebe jak říkáš serou... :D Tak se na ně taky vyser:D
Na Hledá se Dory chci taky určitě zajít!:D Myslím, že to bude skvělé:D
A tu oslavu si užij!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama