i taught you why hurricanes are named after people

16. července 2016 v 0:48


Všem řekl, že na mě čekal rok. To je 12 měsíců. To je 52 týdnů. To je 365 dní. To je 8765 hodin. A já mu po takové době řekla ne. Ale všem lhal. A proč? Protože jsem mu zničila sebevědomí, zlomila srdce a stala jsem se vzpomínkou, neustále se vracející hořkou vzpomínkou na rty, dotyky, místa a zážitky. Příjde mi to malicherný, jen tak někoho opustit, někoho koho jsem pár měsíců držela v naději, že by z nás bylo něco víc než jen kamarádi. A vyhovovalo mi to tak, nic mě nevázalo, mohla jsem si putovat od kluka ke klukovi a stejně vědět, že se mám kam vracet. Ale nedělala jsem to, byla jsem věrná a spokojená v tom co jsme měli, on žil ve strachu z toho, že ho opustím a já jsem žila ve vědomí, že dokud někoho nepotkám tak to neskončí. Jenže on moc naléhal na to, abychom byli spolu oficiálně, tak moc až jsem ho zničila jedním slovem. Nevím jak se cítil, ještě nikdy jsem totiž nezažila odmítnutí, ale musí to být asi stejné, jako když vidíš člověka, kterého miluješ s někým jiným - zastaví se ti svět a máš chuť umřít, protože nemáš důvod pokračovat dál. Všem tvrdil, že na mě čekal rok, aby ho litovali, není pravda, že čekal, on nečekal, dělal to samé co já - nepatrně se posouval dál. On se posouval dál od mě a já se posouvala dál z mého posledního vážného vztahu. Jenže on při tom jeho utíkání z naší společné minulosti zabloudil a vrátil se zpátky, zatím co já se posunula tak daleko, že jsem byla ochotná si s ním něco začít. V ten okamžik, kdy jsem o tom začala přemýšlet bych si ani v nejzoufalejším okamžiku nemyslela, že se do mě zamiluje. Že se zamiluje natolik, že nebude ochotný přijmout fakt, že ho někdy opustím. Navíc takhle nečekal rok jak tvrdil, čekal možná tak deset měsíců. Nejvíc mě na tom mrzí, že jsem první holka, která ho psychicky zničila, že ho budu v jeho mysli pronásledovat ještě pár měsíců a že pokaždé, kdy mě potká se mu nervózně stáhne žaludek a nebude vědět jestli mě smí pozdravit. Jinak je mi to úplně lhostejné, protože jsem nedostala na vybranou, oba dva jdeme jiným směrem a já se nikdy nechtěla být jeho holkou, chtěla jsem jen vyplnit to prázdno co cítím.

Takže hodně štěstí další kluku, kterého nechávám za sebou, hodně Ti dlužím, protože vlastně ani nevíš co jsi tím, že ses mi přimíchal do života způsobil, osvobodil jsi mě ze vztahu, který mě skoro zničil... Děkuju Ti za to a patří Ti jedno velké promiň, to je všechno, tímhle jsem Ti zmizela ze života jako několika klukům před Tebou.
15.9. 2015 - 6.7. 2016 -datumy, abych nezapomněla jak dlouho jsi bojoval o to mě získat


 


Komentáře

1 cincina cincina | Web | 16. července 2016 v 19:00 | Reagovat

Tohle mi připomíná mě a toho mého. Akorát, že on byl ten, který mi dával naději... a já byla ta, která asi tlačila více, než bylo potřeba.
Ale nejspíš je dobře, že jste si dali sbohem:) Vždycky se najde někdo lepší:)

2 steel32 steel32 | Web | 17. července 2016 v 9:53 | Reagovat

joo, a přesně takhle to funguje. tak když řekl, že čekal rok, tak to pak zní jako víc vážně, víš co :D
ale jako chápu ho na jednu stranu, jestli tě fakt miloval a byla si jeho první holka, co ho takhle nechala, tak to asi muselo fakt bolet :/ ale nemá smysl se dát topit ve vztahu, když ty prostě víš, že to nemá smysl. by mu akorát ublížilo víc

3 Slečna P. Slečna P. | Web | 17. července 2016 v 19:02 | Reagovat

Tak tohle jde zatím úplně mimo mě. Sice nějaké moje vrstevnice pořád říkají, jak jsou s tím klukem naprosto spřízněný a štastný a plno dalších věcí, které možná ani nechci vědět. Možná jim i trochu závidím. Ale zase na druhou stranu - vážně se dá ve čtrnácti opravdově, jako vážně OPRAVDOVĚ zamilovat?

4 Pyrit Cumberbatch Pyrit Cumberbatch | Web | 22. července 2016 v 20:06 | Reagovat

Občas mají potřebu sem tam říct věci, který nejsou pravda a něco zveličit aby vypadali ještě o něco líp.
Když to tak čtu, přijde mi, že na to, kolik mi je jsem zažila až příliš málo lásek.
Zároveň si ale uvědomuju, že je to nejspíš dobře.
Taky bych si mohla psát datumy. Nepamatuju si skoro ani roky, natož měsíce..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama